Kontakt

MATSUOKA

ul. Zamenhofa 142
61-139 Poznań
tel.: +48 61 871 26 00

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 8.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 14.00

Godziny otwarcia Serwisu / Działu części / Działu likwidacji szkód komunikacyjnych

Poniedziałek – Piątek: 8.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 14.00

Salon

E-mail: salon@suzukipoznan.pl
Tel.: +48 61 871 26 00

Katarzyna Borysionek
Kierownik salonu

katarzyna.borysionek@suzukipoznan.pl

Telefon komórkowy: +48 690 188 328

Sebastian Dziechciowski
Specjalista ds. sprzedaży

sebastian.dziechciowski@suzukipoznan.pl

Telefon komórkowy: +48 690 188 326

Hubert Wiora
Specjalista ds. sprzedaży

hubert.wiora@suzukipoznan.pl

Telefon komórkowy: +48 690 188 330

Serwis / Części / Szkody komunikacyjne

E-mail: serwis@suzukipoznan.pl
Tel.: +48 61 871 26 00

Przemysław Rożek
Kierownik serwisu

przemyslaw.rozek@suzukipoznan.pl

Leszek Jaśkowski
Doradca klienta

leszek.jaskowski@suzukipoznan.pl

Adam Pilarczyk
Doradca ds. szkód komunikacyjnych

adam.pilarczyk@suzukipoznan.pl

MATSUOKA

ul. 3 Maja 1/3
93-408 Łódź
tel.: +48 42 306 50 00

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 15.00

Godziny otwarcia Serwisu / Działu części / Działu likwidacji szkód komunikacyjnych

Poniedziałek – Piątek: 7.00 - 20.00
Sobota: 9.00 - 14.00

Salon

E-mail: salon@suzukilodz.pl
Tel.: +48 42 306 50 00

Patryk Polowczyk
Kierownik salonu

patryk.polowczyk@suzukilodz.pl

Telefon komórkowy: +48 510 964 414

Kornel Krawiel
Specjalista ds. sprzedaży

kornel.krawiel@suzukilodz.pl

Telefon komórkowy: +48 502 713 437

Piotr Sobolewski
Specjalista ds. sprzedaży

piotr.sobolewski@suzukilodz.pl

Telefon komórkowy: +48 502 713 461

Emil Wydrzyński
Specjalista ds. sprzedaży

emil.wydrzynski@suzukilodz.pl

Telefon komórkowy: +48 502 713 470

Serwis / Części / Szkody komunikacyjne

E-mail: serwis@suzukilodz.pl
Tel.: +48 42 306 50 00

Bartłomiej Miżycki
Szef serwisu

bartlomiej.mizycki@suzukilodz.pl

Telefon komórkowy: +48 500 214 037

Jarosław Skrzypczyński
Doradca serwisowy

jaroslaw.skrzypczynski@suzukilodz.pl

Telefon: +48 42 306 50 00

Piotr Wantkiewicz
Doradca serwisowy

piotr.wantkiewicz@suzukilodz.pl

Telefon: +48 42 306 50 00

Sebastian Młudzik
Dział Części i akcesoriów

sebastian.mludzik@suzukilodz.pl

Telefon: +48 42 306 50 00 wew.3