Kontakt

MATSUOKA

ul. Zamenhofa 142
61-139 Poznań
tel.: +48 61 871 26 00

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 14.00

Godziny otwarcia Serwisu / Działu części / Działu likwidacji szkód komunikacyjnych

Poniedziałek – Piątek: 8.00 - 16.00
Sobota: 8.00 - 14.00

Salon

E-mail: salon@suzukipoznan.pl
Tel.: +48 61 871 26 00

Katarzyna Borysionek-Głodek
Kierownik działu handlowego

katarzyna.borysionek@suzukipoznan.pl

Telefon komórkowy: +48 690 188 328

Sebastian Dziechciowski
Specjalista ds. sprzedaży

sebastian.dziechciowski@suzukipoznan.pl

Telefon komórkowy: +48 690 188 326

Anna Sprawka
Specjalista ds. sprzedaży

anna.sprawka@suzukipoznan.pl

Telefon komórkowy: +48 504 718 667

Piotr Świstów
Specjalista ds. sprzedaży

piotr.swistow@suzukipoznan.pl

Telefon komórkowy: +48 531 588 992

Artur Piasecki
Specjalista ds. sprzedaży

artur.piasecki@suzukipoznan.pl

Telefon komórkowy: +48 690 188 330

Jakub Konieczka
Specjalista ds. sprzedaży

jakub.konieczka@suzukipoznan.pl

Telefon komórkowy: +48 690 188 326

Serwis / Części / Szkody komunikacyjne

E-mail: serwis@suzukipoznan.pl
Tel.: +48 61 871 26 00

Przemysław Rożek
Kierownik serwisu

przemyslaw.rozek@suzukipoznan.pl

Leszek Jaśkowski
Doradca klienta

leszek.jaskowski@suzukipoznan.pl

Adam Pilarczyk
Doradca ds. szkód komunikacyjnych

adam.pilarczyk@suzukipoznan.pl

Klaudia Lepieszko
Doradca serwisowy

klaudia.lepieszko@suzukipoznan.pl

Telefon komórkowy: +48 61 871 26 00

MATSUOKA

ul. 3 Maja 1/3
93-408 Łódź
tel.: +48 42 306 50 00

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 14.00

Godziny otwarcia Serwisu / Działu części / Działu likwidacji szkód komunikacyjnych

Poniedziałek – Piątek: 8.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 14.00

Salon

E-mail: salon@suzukilodz.pl
Tel.: +48 42 306 50 00

Emil Wydrzyński
Kierownik Działu Sprzedaży

emil.wydrzynski@suzukilodz.pl

Telefon komórkowy: +48 502 713 470

Kornel Krawiel
Specjalista ds. sprzedaży

kornel.krawiel@suzukilodz.pl

Telefon komórkowy: +48 502 713 437

Remigiusz Napieralski
Specjalista ds. Sprzedaży

remigiusz.napieralski@suzukilodz.pl

Telefon komórkowy: +48 510 964 414

Artur Pokorski
Specjalista ds. sprzedaży

artur.pokorski@suzukilodz.pl

Telefon komórkowy: +48 502 713 461

Aleksandra Rogalska
Asystentka działu Handlowego

aleksandra.rogalska@suzukilodz.pl

Telefon komórkowy: +48 502 713 434

Serwis / Części / Szkody komunikacyjne

E-mail: serwis@suzukilodz.pl
Tel.: +48 42 306 50 00

Bartłomiej Miżycki
Szef serwisu

bartlomiej.mizycki@suzukilodz.pl

Telefon komórkowy: +48 500 214 037

Jarosław Skrzypczyński
Doradca serwisowy

jaroslaw.skrzypczynski@suzukilodz.pl

Telefon: +48 42 306 50 00

Piotr Wantkiewicz
Doradca serwisowy

piotr.wantkiewicz@suzukilodz.pl

Telefon: +48 42 306 50 00

Sebastian Młudzik
Dział Części i akcesoriów

sebastian.mludzik@suzukilodz.pl

Telefon: +48 42 306 50 00wew.3

AUTO CENTRUM MATSUOKA

ul. Aleksandrowska 125A
91-205 Łódź
tel.: +48 42 613 09 90
tel.: +48 42 613 09 91

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 14.00

Godziny otwarcia Serwisu

Poniedziałek – Piątek: 8.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 14.00

Salon

+48 42 613 09 90
+48 42 613 09 91

E-mail: salon@matsuoka.pl

Tomasz Piórkowski
Tomasz Piórkowski
Specjalista ds. Sprzedaży

tomasz.piorkowski@matsuoka.pl

Telefon komórkowy: +48 666 841 747

Anna Stankiewicz
Anna Stankiewicz
Specjalista ds. Sprzedaży

anna.stankiewicz@matsuoka.pl

Telefon komórkowy: +48 664 475 340

Serwis

+48 42 613 09 73
+48 42 613 09 75

E-mail: serwis@matsuoka.pl

Bartłomiej Miżycki
Szef serwisu

bartlomiej.mizycki@suzukilodz.pl

Telefon komórkowy: +48 500 214 037

Adam Jastrzębski
Adam Jastrzębski
Zastępca szefa serwisu

adam.jastrzebski@suzukilodz.pl

Telefon komórkowy: +48 664 474 297

Bartosz Księżak
Kierownik działu blacharsko-lakierniczego

bartosz.ksiezak@suzukilodz.pl

Telefon komórkowy: +48 784 036 895

Mariusz Kowalski
Dział części i Akcesoriów

mariusz.kowalski@suzukilodz.pl

Telefon komórkowy: +48 784 036 896

Przemysław Musiał
Doradca serwisowy

przemysław.musial@suzukilodz.pl

Telefon komórkowy: +48 42 613 09 73

MATSUOKA BARANOWO

ul. Rolna 23
62-081 Poznań - Baranowo
tel.: +48 61 306 80 80

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 14.00

Salon

Katarzyna Suchorska
Kierownik działu handlowego

Katarzyna.suchorska@suzukipoznan.pl

Telefon komórkowy: +48 530 330 481

Anna Sprawka
Specjalista ds. Sprzedaży 

anna.sprawka@suzukipoznan.pl

Telefon komórkowy: +48 504 718 667